SUPA24
402 095 €
(2 735 € / m²)
Oferta
Atípico
1
147 m²
София

quartoatypical
plano147 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

МНОГОСТАЕН АПАРТАМЕНТ с площ от 146.69m? / Застроена площ - 122.72 m?. Изложение: юг-изток. За улеснение се прилага схема на имота! Има възможност за...

Outro
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 2dias

Localidades

София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ИМОТЕКА