SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
163 300 €
(2 300 € / m²)
Oferta
Atípico
1
71 m²
Никола Станчев, София

quartoatypical
plano71 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

3-СТАЕН В МАЛИНОВА ДОЛИНА | АКТ 15 | ЮГ/ИЗТОК | НОВО СТРОИТЕЛСТВО Titan Properties - офис Младост предлага тристаен апартамент за продажба в жк. Мали...

Outro
Idade da oferta: 6dias
Atualizado: 6dias

Localidades

Никола Станчев, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ