SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
197 646 €
(2 125 € / m²)
Oferta
Atípico
1
93 m²
Бързарица, София

quartoatypical
plano93 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Тристаен апартамент изложение изток-запад и с чиста площ 76,90 кв.м. Състои се от дневна с кухня и трапезария- 19,60 кв.м., две спални съответно п...

Outro
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 2dias

Localidades

Бързарица, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ИМОТЕКА