SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
200 300 €
(2 044 € / m²)
Oferta
Atípico
1
98 m²
Никола Станчев, София

quartoatypical
plano98 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Имоти plus+ има удоволствието да ви предложи 3 - стаен апартамент в сграда С АКТ 16 в бързоразвиващия се район на София - Малинова долина, близо до су...

Outro
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 2dias

Localidades

Никола Станчев, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ИМОТИ ПЛЮС