SUPA24
400 628 €
(2 725 € / m²)
Oferta
Atípico
1
147 m²
София

quartoatypical
plano147 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

МНОГОСТАЕН АПАРТАМЕНТ с площ от 146.75 m? / Застроена площ - 122.72 m?. Изложение: юг-запад. За улеснение се прилага схема на имота! Има възможност з...

Outro
Idade da oferta: 1dias
Atualizado: 1dias

Localidades

София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ИМОТЕКА