SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
320 000 €
(2 254 € / m²)
Oferta
Atípico
1
142 m²
София

quartoatypical
plano142 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Сграда с Акт 16 и на крачки от метростанция! Предлагаме Ви просторен тристаен апартамент в нова, модерна сграда с Акт 16 в един от най-предпочитаните...

Outro
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 2dias

Localidades

София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021