SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
177 471 €
(2 113 € / m²)
Oferta
Atípico
1
84 m²
Бързарица, София

quartoatypical
plano84 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Тристаен апартамент със североизточно изложение и с чиста площ 68,90 кв.м. Състои се от дневна и кухня - 16 кв.м., две спални, съответно по 11,70 кв...

Outro
Idade da oferta: 6dias
Atualizado: 6dias

Localidades

Бързарица, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ИМОТЕКА