SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
170 000 €
(2 833 € / m²)
Oferta
Atípico
1
60 m²
Никола Станчев, София

quartoatypical
plano60 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

СГРАДАТА Е С АКТ 15! Агенция Орбита предлага за продажба много светъл и просторен двустаен апартамент! Имотът се намира на изключително комуникативно ...

Outro
Idade da oferta: 10dias
Atualizado: 10dias

Localidades

Никола Станчев, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ОРБИТА