SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
170 000 €
(2 000 € / m²)
Oferta
Atípico
1
85 m²
Добротич, София

quartoatypical
plano85 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Продаваме светъл и функционален 3-стаен апартамент с отлично разпределение: Уютен и светъл хол с тераса Две непреходни спални Отделна, н...

Outro
Idade da oferta: 10dias
Atualizado: 10dias

Localidades

Добротич, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ