SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
223 250 €
(2 626 € / m²)
Oferta
Atípico
1
85 m²
Папрат, София

quartoatypical
plano85 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Galardo Real estate предлага прекрасен двустаен апартамент в нов жилищeн ?oмплe?c пред Акт 16, находящ се в кв. Драгалевци с богато озеленен вътрешен ...

Outro
Idade da oferta: 12dias
Atualizado: 12dias

Localidades

Папрат, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ГАЛАРДО НЕДВИЖИМИ ИМОТИ