SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
256 000 €
(2 207 € / m²)
Oferta
Atípico
1
116 m²
Никола Станчев, София

quartoatypical
plano116 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Получен Акт 16! Продажба директно от инвеститор, без комисиона от купувача! Представяме тристаен апартамент за продажба. Апартамент 73 е разположен ...

Outro
Idade da oferta: 18dias
Atualizado: 18dias

Localidades

Никола Станчев, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ТАСКОВ И СТОЯНОВ