SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
379 999 €
(3 040 € / m²)
Oferta
Atípico
1
125 m²
Бързарица, София

quartoatypical
plano125 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Агенция за недвижими имоти Имотен Център България Ви представя просторен апартамент с отличен потенциал в кв. Овча купел. ✔️ Възможност за преустро...

Outro
Idade da oferta: 6dias
Atualizado: 6dias

Localidades

Бързарица, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021