SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
305 394 €
(2 296 € / m²)
Oferta
Atípico
1
133 m²
Никола Станчев, София

quartoatypical
plano133 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

СГРАДА С АКТ 16! Тристаен апартамент разположен на партерен етаж , ЗП-112,43м2, РЗП-132,78м2. Състои се от: просторна дневна с кухненски бокс и трап...

Outro
Idade da oferta: 12dias
Atualizado: 12dias

Localidades

Никола Станчев, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ