SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
690 000 €
(7 113 € / m²)
Oferta
Atípico
1
97 m²
Оборище, София

quartoatypical
plano97 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Unique Estates има удоволствието да Ви представи стилен тристаен апартамент за продажба, разположен в един от най-елитните и търсени райони на столица...

Outro
Idade da oferta: 12dias
Atualizado: 12dias

Localidades

Оборище, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ЮНИК ЕСТЕЙТС