SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
133 496 €
(2 023 € / m²)
Oferta
Atípico
1
66 m²
Никола Станчев, София

quartoatypical
plano66 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Двустаен апартамент на партерно ниво ЗП 57кв.м. + 37 кв.м. озеленен двор. Върху парцел с площ 8054 кв.м., е проектиран съвременен жилищен комплекс, ...

Outro
Idade da oferta: 15dias
Atualizado: 15dias

Localidades

Никола Станчев, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ИМОТЕКА