SUPA24
288 800 €
(2 239 € / m²)
Oferta
Atípico
1
129 m²
Брегалница, София

quartoatypical
plano129 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

ЕРА ВИВА предлага тристаен апартамент в предпочитания кв.Зона Б 5. Апартаментът е с обща площ 129кв.м. и чиста ЗП 94 кв.м. Намира се на ет. 2/14 и се ...

Outro
Idade da oferta: 18dias
Atualizado: 18dias

Localidades

Брегалница, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ЕРА ВИВА