SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
364 290 €
(3 011 € / m²)
Oferta
Atípico
1
121 m²
Бързарица, София

quartoatypical
plano121 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Агенция за недвижими имоти Калиста Естейт има огромното удоволствие да Ви представи тристаен апартамент в ж.к. Овча купел. Обзавеждане: обзаведен Ета...

Outro
Idade da oferta: 15dias
Atualizado: 15dias

Localidades

Бързарица, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

КАЛИСТА ЕСТЕЙТ ООД