SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
211 000 €
(2 319 € / m²)
Oferta
Atípico
1
91 m²
Бързарица, София

quartoatypical
plano91 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

ARCO REAL ESTATE продава ексклузивно просторен и светъл 3-стаен апартамент в София, кв. Овча Купел. I/ Описание: Апартаментът е с функционално раз...

Outro
Idade da oferta: 12dias
Atualizado: 3dias

Localidades

Бързарица, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ