SUPA24
196 300 €
(2 930 € / m²)
Oferta
Atípico
1
67 m²
Баба Илийца, София

quartoatypical
plano67 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Двустаен апартамент в новострояща се жилищна сграда с Акт 14, жк. Лагера, гр. София. Очакван Акт 16 - Декември 2026г. Основни характеристики: Обща пл...

Outro
Idade da oferta: 20dias
Atualizado: 20dias

Localidades

Баба Илийца, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ГЛОБЪЛ СЪРВИСИЗ ООД