SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
189 999 €
(2 639 € / m²)
Oferta
Atípico
1
72 m²
София

quartoatypical
plano72 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Понякога домът не е просто място а усещане. Усещане за топлина, спокойствие и ново начало. В Обеля 2 ви очаква този напълно обзаведен и ремонтиран дв...

Outro
Idade da oferta: 33dias
Atualizado: 33dias

Localidades

София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

КА5 ИМОТИ ЕООД