SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
223 780 €
(2 091 € / m²)
Oferta
Atípico
1
107 m²
Никола Станчев, София

quartoatypical
plano107 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Комплекс, състоящ се от три жилищни сгради със собствен двор и подземен паркинг. . Обектът се намира близо до кръстовището на бул. Симеоновско ш...

Outro
Idade da oferta: 45dias
Atualizado: 18dias

Localidades

Никола Станчев, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ