SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
800 000 €
(4 061 € / m²)
Oferta
Atípico
1
197 m²
Папрат, София

quartoatypical
plano197 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Unique Estates представя на Вашето внимание тристаен апартамент за продажба, разположен в луксозна сграда в квартал Драгалевци. Имотът е напълно завъ...

Outro
Idade da oferta: 52dias
Atualizado: 11dias

Localidades

Папрат, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ЮНИК ЕСТЕЙТС