SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
210 107 €
(2 020 € / m²)
Oferta
Atípico
1
104 m²
Никола Станчев, София

quartoatypical
plano104 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Светъл тристаен апартамент в нов модерен жилищен проект в кв. Малинова долина. Отличен избор както за собствен дом, така и за инвестиция. Апартаментъ...

Outro
Idade da oferta: 66dias
Atualizado: 66dias

Localidades

Никола Станчев, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021