SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
417 150 €
(2 498 € / m²)
Oferta
Atípico
1
167 m²
Черковна, София

quartoatypical
plano167 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

ЕРА Вива продава четиристаен апартамент в близост до метростанция 'Хаджи Димитър' в кв.Подуяне, гр.София. Имотът е с площ 166.86 кв.м. Разположен е на...

Outro
Idade da oferta: 59dias
Atualizado: 59dias

Localidades

Черковна, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ЕРА ВИВА