SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
208 000 €
(2 506 € / m²)
Oferta
Atípico
1
83 m²
Никола Станчев, София

quartoatypical
plano83 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

СГРАДАТА Е С АКТ 15! Агенция Орбита предлага за продажба светъл и просторен двустаен апартамент! Имотът се намира на изключително комуникативно място...

Outro
Idade da oferta: 76dias
Atualizado: 1dias

Localidades

Никола Станчев, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ОРБИТА