SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
191 000 €
(2 032 € / m²)
Oferta
Atípico
1
94 m²
Никола Станчев, София

quartoatypical
plano94 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Агенция за недвижими имоти Имотен Център България Ви предлага просторен тристаен апартамент във висококачествено строителство в Малинова Долина. ЮГ...

Parâmetros

Gerado por IA

Banheiro separadoEspaço aberto de convivência

Outro
Idade da oferta: 82dias
Atualizado: 41dias

Localidades

Никола Станчев, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021