SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
630 000 €
(5 526 € / m²)
Oferta
Atípico
1
114 m²
Св. Климент Охридски, София

quartoatypical
plano114 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Агенция за недвижими имоти 'Сандер Корект' продава апартамент със застроена площ от 114 м2. Към апартаментът има мазе и таванско помещение. Намира се ...

Parâmetros

Gerado por IA

VisualizarTetos altosReconstrução necessáriaLuz natural

Outro
Idade da oferta: 126dias
Atualizado: 43dias

Localidades

Св. Климент Охридски, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

САНДЕР КОРЕКТ РА