SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
78 000 €
(1 300 € / m²)
Oferta
Atípico
1
60 m²
Разград

quartoatypical
plano60 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Продава се двустаен апартамент в централната част на ж.к. Орел! Разполага с просторна кухня с тераса, една спалня, хол, баня с тоалетна и маза. ПВЦ!...

Outro
Idade da oferta: 4dias
Atualizado: 4dias

Localidades

Разград
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АДРЕС