SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
69 000 €
(908 € / m²)
Oferta
Atípico
1
76 m²
Разград

quartoatypical
plano76 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Само от 'Адрес'! Продава се двустаен разширен апартамент в района на пицария 'Моцарела'! Жилището е с площ 76 кв. м.и се състои от хол, спалня, трапез...

Outro
Idade da oferta: 8dias
Atualizado: 8dias

Localidades

Разград
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АДРЕС