SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
73 000 €
(1 281 € / m²)
Oferta
Atípico
1
57 m²
Абритус, Разград

quartoatypical
plano57 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Продава се двустаен апартамент в кв. 'Абритус'! Жилището се състои от хол, спалня, кухня, баня с тоалетна и две тераси! Апартаментът се намира на четв...

Outro
Idade da oferta: 9dias
Atualizado: 9dias

Localidades

Абритус, Разград
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АДРЕС