SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
142 500 €
(1 717 € / m²)
Oferta
Atípico
1
83 m²
Хоризонт, Равда

quartoatypical
plano83 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Тристаен апартамент с 2 спални в Равда с изглед към улицата. #34223052 Цена: 142 500 евро Населено място: Несебър Стаи: 3 Обща площ: 83 м2 Етаж: 2 от...

Outro
Idade da oferta: 5dias
Atualizado: 5dias

Localidades

Хоризонт, Равда
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ОАЗИС