SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
105 000 €
(938 € / m²)
Oferta
Atípico
1
112 m²
Черковна, Поморие

quartoatypical
plano112 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Представете си, че живеете на крачка от морските вълни и лукса на петзвезден комплекс. Този просторен тристаен апартамент с две уютни спални и елегант...

Outro
Idade da oferta: 26dias
Atualizado: 26dias

Localidades

Черковна, Поморие
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ПРЕМИЕР