SUPA24
Outro
Outro
Outro
129 000 €
(2 932 € / m²)
Oferta
2
1
44 m²
Афродита, Несебър

quarto2
plano44 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoSim
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Už při vstupu do areálu je jasné, že nejde o běžný dovolenkový komplex. Upravené zahrady, vodní prvky, palmy, relaxační zóny a pečlivě udržované prost...

mobiliado
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 1dias

Localidades

Афродита, Несебър

serviços cívicos

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva