SUPA24
Outro
Outro
Outro
260 000 €
(3 095 € / m²)
Oferta
3
1
84 m²
Афродита, Несебър

quarto3
plano84 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoSim
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Tahle nemovitost osloví ty, kteří nehledají jen místo na přespání u moře, ale prostředí, kde se budou skutečně cítit dobře. Venera Palace patří mezi n...

mobiliado
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 1dias

Localidades

Афродита, Несебър

serviços cívicos

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva