SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
52 000 €
(1 333 € / m²)
Oferta
1
1
39 m²
Първа, Несебър

quarto1
plano39 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

ID 34222224 Цена: 52 000 евро. Населено място: Слънчев бряг, България. Стаи: 1 Обща площ: 39 кв. м. Тераса: 1 Етаж: партер от 6 Такса поддръжка...

Outro
Idade da oferta: 14dias
Atualizado: 14dias

Localidades

Първа, Несебър
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ОАЗИС