SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
27 500 €
(948 € / m²)
Oferta
1
1
29 m²
Несебър

quarto1
plano29 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

#29922288 Предлага се за продажба студио в комплекс 'Съни Дей 5' в Слънчев бряг. Цена: 27 500 евро Населено място: Слънчев бряг Стаи: 1 Обща площ: 29....

Outro
Idade da oferta: 11dias
Atualizado: 11dias

Localidades

Несебър
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ОАЗИС