SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
51 500 €
(920 € / m²)
Oferta
Atípico
1
56 m²
Несебър

quartoatypical
plano56 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

ID 34223120 Местоположение: Слънчев Бряг, България Цена: 51 500 евро Площ: 55,86 кв. м Стаи: 2 Етаж: 1 Такса поддръжка: 580 евро годишно Етап н...

Outro
Idade da oferta: 10dias
Atualizado: 10dias

Localidades

Несебър
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ОАЗИС