SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
86 904 €
(1 190 € / m²)
Oferta
Atípico
1
73 m²
Миньорска, Бургас

quartoatypical
plano73 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

ID 34202576 Цена: 86 904 евро Населено място: кв. Меден рудник, Бургас Стаи: 2 Обща площ: 73.09 кв. м Етаж: 2 Такса поддръжка: няма Степен на завършен...

Outro
Idade da oferta: 44dias
Atualizado: 7dias

Localidades

Миньорска, Бургас
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ОАЗИС