SUPA24
Outro
Outro
Outro
71 900 €
(1 563 € / m²)
Oferta
1
1
46 m²
Подводничари, Бяла

quarto1
plano46 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoSim
estadoNova construção
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Apartmán o celkové ploše 56 - m² a čisté obytné ploše 46 - m² se nachází ve třetím podlaží a nabízí chytré a flexibilní řešení prostoru. Dispozice je ...

Sem mobília
Idade da oferta: 52dias
Atualizado: 52dias

Localidades

Подводничари, Бяла

serviços cívicos

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva