SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
52 250 €
(653 € / m²)
Oferta
Atípico
1
80 m²
Банско

quartoatypical
plano80 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Апартамент: B411 Изложение: Изток/Юг За огледи и ценова листа: 📞088 888 8610 Продажба на апартаменти в комплекс 'Aspen Valley' Разложка котловина...

Outro
Idade da oferta: 129dias
Atualizado: 28dias

Localidades

Банско
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ГЛОБЪЛ ИНВЕСТМЪНТ ПРОПЪРТИС