SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
76 000 €
(667 € / m²)
Oferta
Atípico
1
114 m²
Черно море, Балчик

quartoatypical
plano114 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Агенция Темпо Естейт ви предлага 3-стаен апартамент с две спални с две бани и тоалетни към всяка спалня, хол с кухня и тераса с излаз от всички стаи...

Outro
Idade da oferta: 10dias
Atualizado: 10dias

Localidades

Черно море, Балчик
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ТЕМПО ЕСТЕЙТ