SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
92 691 €
(1 324 € / m²)
Oferta
Atípico
1
70 m²
Родопи

quartoatypical
plano70 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме двустаен апартамент в нов комплекс, в Белащица. Със стратегическа локация само на 5 км от Пловдив - близ...

Outro
Idade da oferta: 3dias
Atualizado: 3dias

Localidades

Родопи
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

СУПРИММО ОФИСИ В СТРАНАТА