SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
75 000 €
(1 531 € / m²)
Oferta
Atípico
1
49 m²
Цар Симеон

quartoatypical
plano49 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

www.unikalniimotibansko.com БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА! Агенция 'Уникални Имоти Банско' предлага за продаба НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН И ГОТОВ ЗА НАНАСЯНЕ ДВУС...

Outro
Idade da oferta: 3dias
Atualizado: 3dias

Localidades

Цар Симеон
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

УНИКАЛНИ ИМОТИ БАНСКО