SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
181 380 €
(885 € / m²)
Oferta
Atípico
1
205 m²
Остромила

quartoatypical
plano205 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

ДИРЕКТНИ ЦЕНИ ОТ ИНВЕСТИТОР - 📢 БЕЗ КОМИСИОН КЪМ АГЕНЦИЯТА ! ОФЕРТА:11346 -'ГОЛД ИМОТИ' има удоволствието да Ви представи, тристаен апартамент, в нов...

Outro
Idade da oferta: 1dias
Atualizado: 1dias

Localidades

Остромила
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ГОЛД ИМОТИ