SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
159 000 €
(2 409 € / m²)
Oferta
Atípico
1
66 m²
бул. България

quartoatypical
plano66 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

TRIVIUM ESTATE представя двустаен апартамент за продажба в един от най-предпочитаните райони на Пловдив кв. Кършияка, в непосредствена близост до Гр...

Outro
Idade da oferta: 1dias
Atualizado: 1dias

Localidades

бул. България
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ТРИВИУМ ЕСТЕЙТ