SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
92 000 €
(1 260 € / m²)
Oferta
Atípico
1
73 m²
бул. Христо Ботев

quartoatypical
plano73 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Имот номер 2500 Продава се двустаен апартамент, ново строителство, в гр.Кърджали, кв. Възрожденци. Състои се от входно антре, всекидневна с кухненски ...

Outro
Idade da oferta: 3dias
Atualizado: 3dias

Localidades

бул. Христо Ботев
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ДРИЙМИ ХОУМ