SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
52 300 €
(1 308 € / m²)
Oferta
1
1
40 m²
Явор

quarto1
plano40 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

СПЕШНА ПРОДАЖБА! ПОДЛЕЖИ НА ДОГОВАРЯНЕ! Продава се студио с площ 40 кв.м в комплекс Moutain Paradise Apart Hotel, разположен на тихо място на 5 минути...

Outro
Idade da oferta: 1dias
Atualizado: 1dias

Localidades

Явор
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

РЕМАКС ОЛ СИЙЗЪНС