SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
126 500 €
(1 687 € / m²)
Oferta
Atípico
1
75 m²
ж.к. Младост

quartoatypical
plano75 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

''Адрес'' недвижими имоти-гр.Ловеч представя тристаен апартамент, разположен в кв.Младост. Имотът се състои от две спални, трапезария и кухня, санитар...

Outro
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 2dias

Localidades

ж.к. Младост
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН