SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
97 000 €
(1 617 € / m²)
Oferta
Atípico
1
60 m²
Републиканска

quartoatypical
plano60 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Код на офертата: 1126 ГОЛДИМА Естейтс продава двустаен апартамент с обща площ от 60,67 кв. м. в гр. Созопол. Състои се от просторна всекидневна със ...

Outro
Idade da oferta: 3dias
Atualizado: 3dias

Localidades

Републиканска
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ГОЛДИМА ЕСТЕЙТС