SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
139 990 €
(2 000 € / m²)
Oferta
Atípico
1
70 m²
Остромила

quartoatypical
plano70 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви представи двустаен апартамент, разположен в жк. Остромила. В близост се намират търговски обекти, спирки на гр...

Outro
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 2dias

Localidades

Остромила
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ТИТАН ПРОПЪРТИС